azlyrics.biz
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 #

noizy – nese ta lypi lyrics

Loading...

noizy:
round ‘n round ‘n round they go, they go, they go

nese ta lypi zemer a ma kishe lon?
nese ta lypi zemer a ma kishe lon?
nese ta lypi zemer a ma kishe lon?
a ma kishe lon? a ma kishe lon?
a ma kishe lon?

lil koli: verse 1

(oooohhh) pse ke kot atmosfera a bo flak
tjesh mes nesh donmethan me na bo flak
se edhe cka gjasme ta kl!ck me nerva kl!ck like
kl!ck e p+++ vjen era veq kl!ck mami bass dhe 1 sh+t
kur ty une
n´club ma realitetin me sho….shoqe e jo vec vet
i kam sho…shoke qe va lypin vet nese hec ti me mu drejt v.i.p
kamarierin thirre c´far don me pi bone…zemer do me t´bo magji
kush do tyte e dridhme kta dy sy ma drdhe,dridhe si me pelqen mu
se ty nona ta ka fal e une ty shum ta du ma dridhe; dridhe sen kerkon
na dhon se ta lyp me stil a ma kishe dhan

noizy: ref 2x
nese un ta lypi a ma kishe lon?
une e di se ti um kishe lon
nese un ta lypi a ma kishe lon?
une di qe ti um kishe lon
nese ta lypi zemer a ma kishe lon ?
numrin e telefonit une jam tut thon

nese ta lypi zemer a ma kishe lon?

(i´m asking her ) a ma kishe lon? 4x

around around around
we go around
we go around
we go if you let mi know
let me know
let me know

varrosi: verse 2

shum mir po dukesh kur ti po rrokesh
shume e embelsi torta mas buke
ftyren perfekt si ni ftyre kuklle
por shoqen e paske si burre me paruke
ajde shkojm v.i.p jan dy kolltuqe
un t’ulem qaty ti vazhdo e tune
pi nja dy gota, heki ato rroba
edi se me vete ke marr kondoma
s t´pelqen s+xy e s+xy je vet
forma jote mu po m´habit krejt
afrohu ma afer e m´leh ta sho
ti boj nja dy foto si paparazzi
kujt i plasi qa fol mileti
sdo t´thot je kurve se t´pelqen s+xy
se cyky osht qefi harroj krejt tjerat
po bone p+++ une ti rris vlerat
(huhuhuh)
noizy: verse 3
uhh me leje m’boni pak vend
niva qe party ktu o c´mend
niva qe femnat t´lojn pa mend
nese noizy vjen ktu a ka problem
okey le t´ja nisim teshat ti grisim
kallni 3 fletsha dhe tymin ja qisim
veja gishtin veja gishtin
ti merr paruke dhe une marr missin
arrivederci tutna permesi
ajo ma lyp vet si i pelqe s+xy
shkojm te deti missin me veti
ku ka ma mir sikur je afer mbretit!!!
(aaaaa)
(haha)

noizy: ref : 2x

nese un ta lypi a ma kishe lon?
une e di qe ti um kishe lon
nese un ta lypi a ma kishe lon?
une e di qe ti um kishe lon

nese ta lypi zemer a ma kishe lon?
( po dukesh)
numrin e telefonit une jam tut´thon
nese ta lypi zemer a ma kishe lon?
a ma kishe lon?
a ma kishe lon?
a ma kishe lon?